Велика енциклопедична гра Тварини нашої планети ДТ-БІ-07-33

Велика енциклопедична гра Тварини нашої планети ДТ-БІ-07-33

  • Код товару: ДТ-БІ-07-33
  • Наявність: В наявності
  • 120.00грн.

  • Без ПДВ: 120.00грн.

Це не просто звичайна гра, це енциклопедична гра.
Мета гри: відгадувати тварин і відповідати на питання, зібрати якомога більше карток. Той гравець у якого набереться велика кількість карток, стає переможцем.

Перед початком гри картки потрібно перемішати, якщо 2-3 гравця то береться 60 карток, якщо 4-5 гравців то береться 80 карток, якщо 6-8 гравців то береться 100 карток. Кожному гравцеві дають по 4 картки, і їх потрібно розкласти перед собою підряд, щоб інші могли бачити фотографії тварин. А решту карток потрібно скласти по середині столу.

Гравець який перший буде відгадувати тварину, вибирається жеребом. Гравець вибирає картку і називає тварину. Власник цієї картки перевіряє, якщо все вірно сказано, то він задає питання яке знаходиться на зворотному боці картки. Правильна відповідь там виділяється жирним шрифтом. Якщо гравець відповів правильно на запитання, то він цю картку забирає собі.

Перед кожним гравцем повинно лежати по 4 картки. Якщо ви програли картку, то ви її берете в центрі столу. І таким чином продовжується гра. Гра вважається закінченою, коли в загальній стопкі немає карток. Виграє той гравець, який зміг виграти найбільш велику кількість карток.

Ця гра дозволяє не тільки провести час з користю, але і пізнати нових тварин, дізнатися все про них. Там такий вибір великий різних тварин, що де які бачиш вперше.
Час за такою грою проходить дуже швидко

Плюси цієї гри:

1) Енциклопедична інформація.

2) Величезна кількість карток.

3) Яскраві ілюстрації.

4) Багато питань.

5) Доступна ціна.

6) Корисне проведення часу.

7) Цікаво не тільки діткам а й батькам.

Ця гра підійде і на подарунок, улюбленим дітлахам і не тільки. Я думаю що ваші витрачені гроші ви не пошкодуєте, коли ваша дитина буде сяяти чудовими знаннями про тваринний світ.

Упаковка: 38,8 см х 29 см х 5см

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре